Apollo

Cena: 3 000 Kč

Vek: 2 lety
vhodný především k rodinnému domu, který jistě ohlídá. Na cizí lidi štěká, ale umí si rychle zvyknout, po počáteční nedůvěře, jak na lidi, tak na nové prostředí. Apollo budí respekt, ale u nás se chová dobře, je nenáročný a vděčný, když se mu věnujeme. Bohužel toho času na něj zbyde minimálně a takový pes potřebuje pána, který se mu věnuje, cvičí ho, chodí na dlouhé výlety a zaměstná mu hlavu. Je to mlaďoch kolem roku a půl, potřebuje pryč z kotce, kde je to pro něj nuda a zase strašná nuda! Do rodiny je vhodný jako jedináček a ani ostatní zvířata před ním nejspíše nebudou v bezpečí. Pro jeho výjimečnou krásu věříme, že se někdo vhodný rychle zamiluje a půjde brzy domů.
V případě zájmu, prosím pište co nejvíce o své rodině do zpráv,, děkujeme za pochopení.
Adopční poplatek: 3000 Kč,-
Moc děkujeme za důvěru, kterou v nás vkládáte při hledání Vašeho čtyřnohého parťáka.
Pejsek se momentálně nachází ve slovenském útulku. Je možný převoz do Brna či Prahy. Adopční poplatek 3000 Kč,- zahrnuje očkování, čipování, odčervení, EU pas, cestu do ČR (pokud si pro psíka dojedete sami na východ Slovenska, je adopční poplatek nižší o náklady na cestu, tedy 2500 Kč), u dospělých psů kastraci.
Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy, u štěňat kastrace ve vhodném věku.
Snažíme se být maximálně transparentní a proto Vám nyní rozepíšeme všechny základní úkony, které se s pejsky dělají a jejich ceny. I tak cena adopce nedosahuje ani těchto nákladů. Děkujeme tak všem, kdo nám pomáhají a snaží se udržet útulky nad vodou. Minimálně 1x očkování po 12 eurech, čip 10 eur, kastrace podle váhy a pohlaví 30 až 80 eur, EU pas 12,5 eur, jeden transport od nás jen do Česka s dodávkou a šoférem je 260 eur (cena za jednoho psa se odvíjí od počtu psů při převozu, průměr je tak 50 eur/pes). Sečteno a podtrženo se jedná o čisté náklady ve výši minimálně 170 EUR, což je cca 4 500 Kč. A to nemluvíme o granulích, dalších veterinárních zákrocích, které jsou bohužel u většiny psů z ulice a osad.
Trasa je většinou - východ Slovenska - Brno - a polovina cest i Praha.
Za veškerou pomoc děkujeme, nesmírně si ji vážíme a budeme dál pracovat na tom, aby všichni pejsci našli domov a byli spokojení. Stejně jako Váš nový kamarád.
Děkujeme
Kontakt: +421 918 799 176
e-mail: vendula.homonicka@gmail.com

ID: 16903951 Naposledy upraveno 21.06.2021 v 09:10

Další podobné inzeráty: psi a štěňata