ARES - Pitbulteriér - pes cca 3 roky.

Milující, akční a vysmátý pan božský, který překonal téměř nepřekonatelné....

Ares je pes, na kterého nikdy nezapomeneme. Dostal se k nám po odebrání ze špatného azylu (údajně zaměřeného na převýchovu bull psů) zlomený na duši, v zoufalém fyzickém stavu. Ale ani předtím neměl dobrý život. První majitel ho bil, až v něm vypěstoval strachovou agresivitu, druhý majitel v tom pokračoval a ve chvíli, kdy se ho začal bát, dal ho do útulku. A ten pak s dobrým úmyslem k domnělým odborníkům, aby mu pomohli se srovnat. Opak byl však pravdou.
Netušili jsme, co nás čeká, když k nám přišel. Ale při troše laskavosti, klidu a pohody se dostala na povrch jeho původní povaha - veselá, laskavá, vděčná za jakoukoliv pozornost, s pořádným temperamentem a hravostí... A tak se z Arese stal náš miláček a skoro se nám ho nechce po roce péče dát k adopci. Nicméně jsme si vědomi, že i když je u nás spokojený a má nás upřímně rád, nedokážeme mu nahradit skutečný domov s jedním páníčkem, který mu věnuje 100% pozornosti a 100% lásky, rozmanitý psí život, koukání na telku z gauče po zábavném pestrém dni... A tak hledáme toho pravého člověka s neméně laskavou duší, určitými zkušenostmi s učením i přirozenou autoritou, který mu dokáže oplatit velkorysost a lásku bez hranic...

S ostatními zvířaty je Ares celkem v pohodě, sám od sebe nezaútočí, občas zajde na návštěvu ke své "venčící tetě", kde si užívá pohodlíčko a rozmazlování. Spolubydlící fenky JRT ani kočky si nevšímá, u nás je také schopný chodit na procházky i s jinými našimi obyvateli. Přesto bychom raději, aby byl v nové rodině zvířecím jedináčkem a při svém temperamentu nedoporučujeme ani děti, mohl by je porazit. Má za sebou opravdu krušnou minulost, a tak nelze na 100% vyloučit nějaký zkrat, kdyby měl pocit, že je v úzkých, při nějakém křiku a nervozitě, ačkoliv jsme zatím ani jedno nic podobného nezaregistrovali. Sice má zuby ubroušené až k dásním, jak ze stresu likvidoval misky a mříže (občas si do misky kousne i teď, když se nudí), ale i modřina by byla nepříjemná. Proto spíš upřednostníme člověka / pár bez dětí (který děti ani neplánuje), klidného, vyrovnaného, se sportovním duchem... A rozhodně bude potřeba víc návštěv u nás, než ho pustíme:-)))
Najdeme pro Arese ideální domov?
Poslední 2 fotky v albu jsou ze dne, kdy k nám přišel s nálepkou zabijáka....

Kontakt: +420 774 706 026
adopce@home4pets.cz

ID: 15675836 Naposledy upraveno 15.07.2020 v 09:41

+420 774 706 026
Babice (251 01), okres Praha-východ

Odpovědět na inzerát

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Další podobné inzeráty: psi a štěňata