K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Aston

Cena: 300 Kč

Plemeno: labradorský retrívr

V útulku pro psy v Rožnově pod Radhoštěm máme nový přírůstek, tohoto krásného sněhobílého křížence labradora, dostal jméno Aston. Jedná se o mladého pejska, nikdo si pro něj nepřichází, po skončení karantény bude proto moci odjet do nového domova. Ideálním domovem by pro něj byla zahrada a zateplená bouda. Je to akční psík a potřebuje hodně pohybu - nejlépe aktivní páníčky, co s ním budou chodit na výlety. Povahově je k lidem velmi hodný, ostatně jako snad každý labrador. Na procházkách docela táhne, ale je to tím, že má toho pohybu málo...nějaká hodinka denně navolno jinak v kotci..proto se tím nenechte odradit, skoro každý pejsek v útulku táhne a chce za tu hodinu na svobodě stihnout maximum. V domácím prostředí se každý pejsek sklidní.

Pokud Vás Aston zaujal, můžete se za ním přijet nezávazně podívat do útulku a vzít si jej na procházku. Ideální je přijít už z kraje otevírací doby ve 12:00 hod, protože se může stát, že přijdete a pejsci budou někde s venčiteli na procházce.

Provozní doba útulku:
Po - zavřeno
Út - Ne - otevřeno od 12:00 do 15:00 hod.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:605 416 164
Lokalita: Rožnov pod Radhoštěm (756 61), okres Vsetín

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Labradorský retrívr

Labradorek hledá domov

Labradorek hledá domov

Krásný šestiměsíční pejsek labradora hledá hodnou rodinu. Pejsek je milý a hodn...

Cena: 400,-

TOPlist