K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


BEDŘÍŠEK - kříženec 10 kg - kastrovaný pes, asi 7 let


Bedříšek je velmi hodný a citlivý, mazlivý brouček, který potřebuje klid a vyrovnané harmonické prostředí. Nejradši ze všeho chrupká na gauči s polštářem pod hlavou a zbožňuje hraní si s míčkem (dokonale aportuje, skáče do vzduchu, to ho strašně baví), miluje i různá přetahovadla, kousací uzle (nikdy si nevezme nic co není jeho). Také se moc rád nechá česat, to je úplně blažený. Jeho specialita je panáčkování, když si chce hrát nebo se pomazlit. Rád leží na klíně a nechává se drbat. Je velmi čistotný (až neuvěřitelně), doma nikdy nic nezničil, když je doma sám, tak je klidný.
Umí dobře základní povely, také dobře chodí na vodítku, je poslušný. Moc rád nosí v zimě svetřík a náhubek taky dobře snáší. Zvládá chodit i na volno nikam neutíká a na zavolání přiběhne k noze, ale to doporučuji jen když máte přehled o tom, že v okolí nejsou žádní psi a také není předpoklad, že někdo bude někde střílet. Zvládá cesty MHD i delší cesty autem a vlakem. Bohužel nemá rád ostatní pejsky ani fenky, prostě si s nimi neví rady. Bud se jich straní, štěká, nebo když jsou doterní i po nich cvakne. Hodí se tedy pouze jako psí jedináček.Je to aktivní, veselý pes, nemá problém s dlouhými procházkami, naopak. Zvládne i několikakilometrové výlety, venku je moc rád a fyzicky je na tom skvěle.Bedříšek potřebuje hlavně klid. Hodně věcí ho ruší, znervózňuje a štěká na ně. Obecně je to hodně„upovídaný“ pes, ale o samotě doma neštěká. Tím, že poněkolikáté mění místo, bude mu chvilku trvat, než si zvykne a dá se po psych. pohody. Má velkou slabost pro starší ženy, k těm se radostně vrhne a pak jim oddaně leží u nohou. Určitě by měl mít svojí paničku. Na muže si musí chvilku zvykat, pak má pána jako autoritu.
Nezapře v sobě tvrdohlavost jezevčíka, někdy vystrkuje růžky, hlídá si např. kost, uzené ucho apod, to se mu nesmí brát, ideálně nedávat. Občas se chová jako nevrlý senior, ale za chvíli je z něj zase mazlivé zlatíčko a řádí jako štěně.Ideální pro něj bude bydlení s paničkou (párem) v domku se zahrádkou, nebo bytě s procházkami, bez malých dětí, dalších zvířátek a v klidu. Co naprosto nesnese a z čeho má opravdu obrovský strach jsou velké rány, rachejtle, hluk a střílení. Bojí se tak moc, že nechce ven, je stažený, nevyprázdní se a trvá to ještě několik dní potom. To je i důvod, proč mu hledáme nové majitele. Ti původní bydlí v centru, kde se podobné akce pořádají pravidelně a jemu to neprospívá, spíš naopak je stále více ve stresu a v psychické nepohodě.

Dle veterinářky je mu cca 7 - 8 let, váží 10 kg a je to patrně kříženec drsnosrstého jezevčíka. Krevní testy má v naprostém pořádku, zuby krásné, bez kamene a neobroušené. Bedříšek je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný s ošetřením zubního kamene.
602 259 705
dipu@seznam.cz

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:602 259 705
Lokalita: Praha (101 00)

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Fotografie:

Další podobné inzeráty: BEDŘÍŠEK - kříženec 10 kg - kastrovaný pes, asi 7 let

Pejsek

Pejsek

Narodil se 5. 12. 2016, je to mix a je už soběstačný. Mamina je výborný hlídač...

Maltézský Psík

Maltézský Psík

Prodám čistokrevnou fenku maltézačka. Narozena 16. 11. 2016. Je odčervená i oč...

Cena: 4 000,-

TOPlist