K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


BLEKY - Německý ovčák x Labradorský retrívr fena, 4-5 let.


Plemeno: německý ovčák

Milá, veselá, hravá a učenlivá fenečka milující dospěláky i děti. Je to trochu nemotorné telátko, které skáče, vítá a vrtí celou prdelkou, proto ji doporučujeme k dětem větším, malé by mohla v návalu euforie nechtěně porazit, jinak je k nim velmi kontaktní a hodná. V bytě je čistotná, klidná, neštěká. Je vhodná na psí sporty, na výcvik, baví ji se učit stále nové věci a byla by škoda nechat ladem její inteligenci. Povely krásně zvládá, moc dobře ví, co smí a co už ne :). Psí kamarády si vybírá, proto by bylo lepší, aby byla v domácnosti na pozici jedináčka nebo s dominantním psem.
Blekynka potřebuje hodně pozornosti, co zjistila, že jsou lidé i hodní a laskaví, moc ráda se tulí a nechá se mazlit, prostě dohání vše, co ji doposud v jejím životě chybělo, užívá si lásky a něžný přístup dočasné paničky a už se moc těší na tu novou, trvalou.
"Panička" se Bleky zbavila kvůli stěhování, fenečka byla bita velkou holí, tuto hůl nám chtěli podarovat společně s Bleky, prý proto, aby nás prý poslouchala. To, že se ji ženská vzdala, Bleky vyloženě zachránilo. Začátky u naši hodné dočáskářky Míšy byly opravdu velmi těžké a my moc děkujeme za trpělivost. Bleky neuměla chodit do schodů, bála se všeho, lekala se, když člověk něco vzal do ruky... ale postupně se zlepšovala a dělala velké pokroky a nyní je z ní úžasný pes.
Očkovaná, odčervená, odblešená, bude kastrovaná.
Neposedné Tlapky Ostrava.
Kontakt: 724 977 717

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:724 977 717
Lokalita: Ostrava (703 00)

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Německý ovčák

Celočerná štěňata NO

Celočerná štěňata NO

Nabízíme celočerná štěňátka německého ovčáka bez PP - 5 psů a 5 fenek narozenýc...

Cena: 4 000,-

něm. ovčák

něm. ovčák

Prodám štěnata něm. ovčáku, rodiče 1. třída chovu

Německý ovčák koupím

Německý ovčák koupím

Koupím německého ovčáka psa nebo fenu stáří 6 měsíců až 4 roky k dalšímu výcviku...

Prodám štěňata NO s PP

Prodám štěňata NO s PP

Chovná stanice u Slováckého dvora prodá černá a vlkošedá štěňata NO s PP, 5psů ...

Cena: 10 000,-

TOPlist