K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


BONY - Jorkšírský teriér x Jezevčík - pes, 2 roky.


Plemeno: yorkšírský terier

B jako báječný, O jako ohromný, N jako neuvěřitelný, Y jako nepochybujte o tom, že on je ten pravý :-) Malý, něžný Bony je vším, po čem právě teď toužíte. Bony patří na gauč k televizi - po levé ruce - jako je vaše srdce. A nebo přímo na klín a drbat ho za ouškem - při večerních zprávách. Je takovým tichým společníkem, který k vám vzhlíží jako k Bohu. Je zvyklý na delší vycházky, brouzdání travou a očůrávání patníků.

Rozhodně se nehodí k důchodcům. Od své báječné paní na hlídání je zvyklý mazlit se minimálně 24 hodin denně. Je vyrovnané povahy, snese fenky, možná i malé psy (musí se vyzkoušet), s kočkou si to také vyříká. Když je sám, tak kňučí - jistě se dá potrénovat. Pouze do bytu nebo rodinného domu - se spaním v teple, posteli nebo na gauči. Má úžasné hygienické návyky.
S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkován kombinovanou vakcínou, odčerven, opatřen přípravkem Bravecto proti blechám a klíšťatům)
Kontakt

Psí útulek U Šmudliny Tachov - Vítkov mobil: 724583768
psiutulekusmudliny@seznam.cz

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:724583768
Lokalita: Tachov (347 01)

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Yorkšírský terier

Biewer

Biewer

Nabízím krásného rošťáka k odběru ihned. Pejsek je očkován, čipován, naučen na ...

Jorkšírský teriér

Jorkšírský teriér

Jorkšírský teriér- nabízíme fenku s PP, věk 7měsíců, váha 1, 9kg, srst hedváb...

TOPlist