BUDDY - Německý ovčák x kříženec 45 kg - kastrovaný pes 6 let

Buddy je respekt budící obr, jehož životní cesta nebyla úplně veselá, z toho, co víme, tak si prošel útulkem a pak hlídal ve firmě...Odtud si ho vzal páníček, který tam pracoval, ale bohužel ten zemřel a panička na něj nestačila. Nedivíme se, Buddy není pes pro úplného začátečníka, když se mu něco nelíbí, neváhá to dát najevo, navíc je opravdu veliký a má ohromnou sílu.

Oproti tomu ale dokáže být mazel, který rád poslechne na povely, rád se učí a na procházce je fajn parťák. Hledáme pro něj domov u někoho, kdo je silný nejen fyzicky, ale především psychicky a bude pro Buddyho páníčkem s jasným vedením, pravidly a pevnou, ale laskavou a spravedlivou, rukou. Buddy by rád bydlel na zahradě, kterou stoprocentně ohlídá, klidně s nějakou pěknou psí slečnou, psí kluky ale moc v lásce nemá.

Pro jistotu ho nedoporučujeme k malým dětem, pravděpodobně s nimi nepřišel nikdy do styku a ani k dalším zvířatům, kočky ho vyloženě iritují...
Buddy se nachází ve Svárově, okr. Kladno, do adopce půjde kastrovaný, čipovaný, očkovaný, odčervený, po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku.

Pokud chcete vidět Buddy na videu, podívejte se na úplně poslední díl pořadu Chcete mě?

V případ zájmu nás kontaktujte do zpráv, na tel.777 578 674 nebo fordogs.zs@gmail.com
nebo vyplňte dotazník na https://www.fordogs-spolek.cz/dotaznik/

ID: 15918921 Naposledy upraveno 20.07.2021 v 07:33

777 578 674
Svárov (273 51), okres Kladno

Odpovědět na inzerát

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Další podobné inzeráty: psi a štěňata