CESAR a KLEOPATRA - Staford x kříženec - pes a kastrovaná fena 7 a 9 let

Dva miláčci s pohnutým osudem vyhlíží své láskyplné a doživotní SPOLEČNÉ DOMA:-)

Cesar a Kleopatra se k nám dostali z jiného azylu v dost zoufalém stavu a předtím museli odejít z rodiny kvůli rozkolu vztahu. Přese všechno je jejich zdravotní stav dobrý, jsou již opět plní energie, plní života, ve vynikající náladě... A nesmírně se těší na báječné lidské protějšky, u kterých budou konečně úplně šťastní, milovaní a až do posledního výdechu opečovávaní... Stejně jako většina psů tohoto typu nevyhledávají společnost jiných psů či zvířat obecně, ale bezdůvodně na ně neútočí a sobě vzájemně jsou bezvýhradně oddáni - celý život si byli oporou a proto i nyní hledáme domov jedině společný...

S nově nabitou silou jsou trochu divocí, proto raději nedoporučuje k malým dětem, aby je nepovalili. Naopak budou nekonečně vděční za domek se zahradou a aktivního páníčka, který s nimi bude trávit co nejvíce času, půjde s nimi na dlouhou procházku nebo si zaběhat. Zahrada určitě výhodou, není však podmínkou:-)

Očkovaní, ošetření proti parazitům, čipovaní, Kleopatra kastrovaná. Oba mají trochu sníženou funkci štítné žlázy, a tak prozatím berou Euthyrox (velmi levný a snadno dostupný lék, který ani nezatíží Váš rozpočet, ani jim nekomplikuje život...)

Adopční poplatek: dohodou

Kontakt: +420 774 706 026
adopce@home4pets.cz

ID: 14753409 Naposledy upraveno 21.05.2019 v 09:04

+420 774 706 026
Praha 10 (100 00)

Odpovědět na inzerát

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Další podobné inzeráty: Americký stafordšírský terier