K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Cora se vrací z adopce :(

Cena: 1 000 Kč

Bohužel se u CORY projevily lovecké pudy a není vhodná k ostatním hospodářským zvířatům. Lidi a psy miluje nadevše. Je nutné počítat s tím, že se jedná opravdu o velkou a silnou fenu( cca 40 kg), takže ji nedoporučujeme k malým dětem. Žije ve smečce s malými krysaříky a těch si nevšímá. Je vítací typ. Potřebuje zaměstnat, hlavně psychicky, nudí-li se, má tendence ničit a utíkat. Je to fena, která potřebuje pracovat, unavit se a pak bude spokojená.

CORA - mix velkého pasteveckého plemene, pravděpodobně mix středoasiata. Toulala se několik měsíců v oblasti hůře přizpůsobivých občanů a ze začátku byla opravdu velmi bázlivá. Když se však otrká a zjistí, že ji nehrozí nic zlého, je velmi milá, přítulná a poslušná. Nemá absolutně žádný problém s ostatními zvířaty, ale je jasné, že se její povaha bude teprve formovat a určitě bude potřebovat laskavou výchovu. Cora má milou povahu, ze začátku se bojí a krčí, jinak je poddajná a učenlivá. Má zhruba 8 měsíců, má předpoklad velkého vzrůstu, růst do výšky by neměla, ale bude sílit. Nyní má přes 25 kg a velikostně je jako veliký NO. Je čipovaná, odčervená, kastrovaná a očkovaná. Nachází se v Ostravě. Je určitě vhodná k celoročnímu pobytu venku, ale je to velmi kontaktní a mazlivá fena a bude jistě ráda za kontakt s lidmi.
Adopční polatek je 1000 Kč pro MS spolek na ochranu zvířat.
Adopční dotazníky si žádejte na docasnapece@seznam.cz
Kontakt Helena 724765637.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:724765637
Lokalita: Ostrava (702 00)

Všechny inzeráty uživatele

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Cora se vrací z adopce :(

Australský ovčák

Australský ovčák

Prodám čistokrevná štěňata Australský ovčák bez PP. Oba rodiče s PP, u nás k vid...

Pyrenejský horský pes

Pyrenejský horský pes

Nabízím k prodeji štěně - pejska, který byl zamluven, ale neodebrán. Stáří 3,5 ...

TOPlist