Daisy - setří dáma, která hledá domov

Cena: 1 000 Kč

Daisy - cca osmiletá setří dáma, kterou její majitelé totálně zanedbali. Měla obrovský nádor vyrůstající z dělohy, který prorostl ven zadečkem. Musela podstoupit dvě operace, které byly velmi náročné, hodně jsme zvažovali, jestli to riskneme, nakonec ano a vyoperoval se z ní nádor velikosti pomela. K tomu měla ještě velmi špatnou a nekvalitní zašedlou matnou srst a všude po břiše a v podpaží krvavé boláky. Nádor tlačil na vnitřní orgány a Daisy se nebyla ani schopna vyvenčit. Po operaci z ní doslova vyletělo metrové hovínko! Celkově vypadala velmi zbídačeně a byla kost a kůže. Její léčba nás stála skoro 20 tisíc a léčení trvalo tři měsíce, ale dala se krásně dohromady. Po nádoru ani památky, dnes by nikdo ani nepoznal, že podstoupila takovou vážnou operaci, jak se krásně spravila a hlavně jsme jí dávali vitamíny a potravinové doplňky na srst a tam došlo až k zázraku! Má dneska úplně jinou srst! Doslova se jí měnila před očima! Dnes má Daisy hebounkou, měkkou a krásně zdravou plavou barvu. Daisy vypadá jako opravdová vznešená šlechtična a taky se tak nese. Ví, že je krásná, a že jí to moc sluší.

Co o Daisy píše paní pěstounka:
Hygienu doma zvládá bez problémů, chodíme s ní ven 4x denně a doma vydrží. Je to umazlené a hodné zlatíčko. K mužům je opatrnější, ale pokud se k ní přistupuje hezky a trpělivě, rychle si na lidi zvykne. Děti jí nevadí.

Na ostatní psy si musí zvyknout, ze začátku jí to trvalo, ale už domácí psy vyzývá ke hře. Ze začátku si misku a jídlo před nimi hlídala, dneska už spolu sedí a jí společně.

Má silné lovecké pudy. Venku chodí na volno a dá se přivolat, ale nesmí tam nic běžet. To pak jde lovit. Kočky doma neprohání, ale venku by je chtěla chytit.

Daisy je určitě pes na doma. Ven do kotce určitě ne. Je to už starší dáma a má trošku problémy s klouby. Na procházky chodí moc ráda, zvládla taky pár výšlapů v Beskydech, ale jsou dny, kdy třeba tři hodiny v kuse leží nebo má problém se zvednout. Určitě patří domů, dovnitř, do tepla. Venku v kotci žila celý svůj předchozí život a stačilo. Procházky určitě ano, ale na aktivní psí sporty nebo běhat vedle kola to už není.

Daisy - věk cca 8 let. Je to x setra. Je očkovaná, čipovaná, odčervená, odblešená, kastrovaná. Po prodělané onkologické operaci ani památky.

Na svůj nový domov čeká ve Frýdku-Místku, tel. 731 089 709.
Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz.
Adopční poplatek 1, 000 Kč.
Více pejsků na FB Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.

ID: 14102688 Naposledy upraveno 07.10.2019 v 21:42

Další podobné inzeráty: psi a štěňata

Fotka k inzerátu Cane Corso s PP / 15251691

Cane Corso s PP

- nabízíme krásného, zdravého, žíhaného pejska Cane Corso s PP po kvalitních, výstavně úspěšných rodičích. Pejsek je již 3x…

Cena: dohodou

Opatovice (753 56), okres Přerov

Nabídka TOP: 1x; Platí do: 23.10.2019 12:50