EDDIE - Irský teriér s PP 16 kg - kastrovaný pes, 11 let

Atraktivní střapáček, venku aktivní, kontaktní, opravdový mazlík zbožňující lidi a jejich společnost.
Doma to je klidný, čistotný a rozvážný pes, který si rád pospí. Jakmile ovšem přijdete z práce, tak vás hurónsky uvítá, a jakmile vezmete do ruky vodítko, je ihned připraven a natěšen na procházku.

Jako každý psí Casanova miluje fenky, má rád malé pejsky, ty větší si za kamarády vybírá, stejné, jako v lidském životě :). Domácí kočky respektuje, ty venku honí.

Moc nereaguje na hlas, je nahluchlý, ale slyší pískání a vysoké tóny, slyší vodu, bouchnutí dveří.....právě kvůli horšímu sluchu ho nedoporučujeme k malým, nepředvídatelným dětem, na větší je zvyklý z původní rodiny a moc pěkně s nimi vychází. Má již také problém s viděním na blízko, na dálku to je očividně lepší, na výletech se orientuje bez problému. Očička se mu musí pravidelně čistit a kapat do nich. Je alergik, má přísnou dietu a baští pouze hypoalergenní pštrosí granule. Bere lék apoquel. Jsme ochotni na léčbu Eddieho přispívat, moc si totiž přejeme, aby měl své doma. Je to opravdu úžasný pes a dokonalý psí parťák třeba k aktivnějším důchodcům.

Eddie je kastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený.

Šance zvířatům z.s. Chrastava.
Kontakt: 608 043 922
frantiska.zverkova@sancezviratum.cz

ID: 15580949 Naposledy upraveno 07.08.2020 v 10:36

608 043 922
Chrastava (463 31), okres Liberec

Odpovědět na inzerát

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Další podobné inzeráty: psi a štěňata