K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


ENDY - Jezevčík x - kastrovaný pes, asi 7 let


Plemeno: jezevčík

Malý, něžný Endy je vším, po čem právě teď toužíte. Endy patří na gauč k televizi - po levé ruce - jako je vaše srdce. A nebo přímo na klín a drbat ho za ouškem při večerních zprávách. Je tichým společníkem, který k vám vzhlíží jako k Bohu. Je zvyklý na vycházky, brouzdání travou a očůrávání patníků. Hodí se k mladým lidem s dětičkama i k osamělým a báječným důchodcům. Od své úžasné paní na hlídání je zvyklý mazlit se minimálně 24 hodin denně.
Je vyrovnané povahy, snese fenky i pejsky, jistě i kočičky a drůbež. Je moc hodný, zbytečně neštěká, nic neničí, neznačkuje, nedemoluje, je jako pěnička. Pouze do bytu nebo rodinného domu se spaním v teple, posteli nebo na gauči. Má úžasné hygienické návyky. Tento psík má jen to nej nej nej.
Poznámka ke zdravotnímu stavu: diagnostikována epilepsie - léčba není náročně nákladná. Jedná se o jemný třes zadních nohou, žádné kómatové stavy.


S adopčním poplatkem 1.300,- (Naočkován kombinovanou vakcínou, odčerven, opatřen přípravkem Bravecto proti blechám a klíšťatům, léky a lékařské zprávy)
Kontakt

Psí útulek U Šmudliny Tachov - Vítkov mobil: 724583768
psiutulekusmudliny@seznam.cz

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:724583768
Lokalita: Tachov (347 01)

Všechny inzeráty uživatele

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Jezevčík

JEZEVČÍK

JEZEVČÍK

Štěňata jezevčíků drsnosrstych, trpasličí čistokrevni bez pp. Nadherne a jen klu...

Cena: 3 500,-

jezevčík

jezevčík

prodám jezevčíka trpasličího dlouhosrstého čistokrevní bez pp jedna holka a jede...

Jezevčík trpasličí

Jezevčík trpasličí

Prodáme krásnou čistokrevnou bez pp, kratkosrstou trpasličí fenku.5 měsíců staro...

Cena: 3 500,-

TOPlist