ENDY - Staford x kříženec 32 kg - kastrovaný pes 5 let.

Seznamte se se smíškem v těle Golema. Se smíškem, který vás nebude chtít pustit, když se rozhodnete jít domů.
Endíka jsme k nám vzali ze zahrady, kde žil opuštěný a na řetězu. Moc mu chyběli lidé, což je na něm vidět - má superschopnost, kterou v sobě mají bullové a jejich kříženci a tou je: Nekontrolovatelné projevy lásky!
Jde o velmi statného psa, který má sílu a síla musí být i na druhé straně vodítka. Je to malý Železný Zekon. Když s ním člověk pracuje, moc ho to baví a pak šlape jako hodinky. Ze základních povelů umí: Sedni, lehni, na místo, k noze, pac. A je to moc chytrý kluk - rozvoj schopností jen a jen doporučujeme.
Je zvyklý na pobyt venku, v zateplené boudě. Jak by to snášel v bytě nevím a netroufnu si odhadnout. Nic v kotci neničí, ale chodí očůrávat boudu. Hodí se pro aktivní lidi, kteří zvládnou četnost jeho milostných polibků. Někoho, kdo si s Endym sedne. Bez malých dětí a jiných domácích mazlíčků, nikdy jsme nezaznamenali (ani bývala rodina), že by byl agresivní na zvířata nebo děti, ale při jeho postavě si netroufneme zkoušet, je jako parní lokomotiva.

Až se jednou s Endym budeme loučit a posílat ho do nové rodiny, věřte, že to bude pro nás těžké. Když jsme si jeli pro kluka ze řetězu, nevěděli jsme, co si domů vezeme za vznešeného pana psa.


S adopčním poplatkem 2.300,- (Naočkovaný komb. vakcínou, odčervený, odblešený, načipovaný a vykastrovaný)

Pokud máte o Endíka zájem, budeme se těšit - napište něco o sobě a jaký domov nabízíte na mail Gabrielka333@seznam.cz
724583768
Psí útulek U Šmudliny Tachov - Vítkov.

ID: 15614727 Naposledy upraveno 17.07.2020 v 08:32

724583768
Tachov (347 01)

Odpovědět na inzerát

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Další podobné inzeráty: Americký stafordšírský terier