HERKULES - Ovčák x kříženec 22 kg - štěně pes 10 měsíců.

Absolutně přátelský, pusinkovací, objímací, radostný, vrtící se Nekončné Štěstí, které zbožňuje každého na potkání. Smečkovitý, hravý, inteligentní, vytrvalý aportér, milovník míčků, dětí, zábavy a her. :) 22 kg Nevyčerpatelné Lásky, která bude radostí skákat, už jakmile Vás poprvé uvidí :) A nedá Vám pokoj, protože prostě miluje všechny, jako každé bláznivé a hravé štěně, které má energie na rozdávání, všude je doma a na všechny se okamžitě naváže a užívá si dosyta veškeré pozornosti, která proudí jeho směrem.

Herkules si stejně užívá i přítomnost každého psa nebo fenky, které venku potká a se stejnou radostí se vrací i domů, kde si umí rozkošně - ve chvílích nudy - říci o házení míčku nebo jinou zábavu. V dočasném domově je familiérně přezdíván "Pricuckavý Otrava", jeho specialitou je doprovod v závěsu 10 cm kamkoliv po domě, je to jeho nejoblíbenější činnost hned po tom házení míčku :-D Další z jeho dočasně-domácích jmen je: "Zlatíčko", "Roztomilé telátko" a "Mé malé dítě".

Umí dokonale nevinný pohled, umí typicky štěňátkovským způsobem dávat najevo radost, což v kombinaci s jeho 22ti kily živé váhy MiniHrocha působí dost legračně, ale taky to je pěkně znát, když se snaží přidat i Klokana a radostí neví kam dřív skočit a koho dřív obejmout :) Už je konec chození za školu, takže Psí základní úspěšně započata, okamžitě a ihned, aniž by ho to kdokoliv učil, se naučil jak otevřít dveře :) pokračování už je na nové rodině :) Je velice vytrvalý, mlsný a snadno motivovatelný přes pamlsek. Venku světák, doma usedlý konzervativec, který chce vládnout všem svým hračkám a jídlu, takže než se naučí, že co je jeho, je taky všech ostatních domácích psů, byl by rád zvířecím jedináčkem, v rodině, kde pokud budou děti, tak už jen větší, které jeho radostné řádění a zábavu zvládnou s nohama na zemi, protože on děti miluje a hlavně jakoukoliv akci s nimi :) Momentálně bydlí s aktivní fenkou, se kterou blbne každý den na zahradě a společně bruslí doma po lině :)

Hledáme pro něj rodinu, které chybí veselý, akční, energický a hlavně optimistický pes, se kterým si užijou všechny radosti psího dospívání, výchovy, zábavy a her. Rodinu, která pro něj udělá první poslední a NIKDY ho neopustí.
Očkovaný, čipovaný, odčervený, hlavně je teda už sbalený a připravený Go To Sweet Home :)

Kontakt: +420734681312
SarkaHajsmanova@seznam.cz

ID: 13564117 Naposledy upraveno 19.07.2018 v 17:20

Další podobné inzeráty: Německý ovčák

Německý ovčák

prodám štěňata německého ovčáka bez průkazu původu, FENKY - barva celočerná a r...

Cena: 5 000,-