K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


JERRY - Pyrenejský ovčák x drobný kříženec - kastrovaný pes, 6 let.


Klidný, hodný, bezproblémový, mazlivý a přítulný kamarád. Snaží se Vám přizpůsobit, jdete spát, tak spí s Vámi, jdete ven, jde ochotně také, když slyší hluk, má tendence štěkat, dá se ovšem hezky usměrnit a rozhodně je to chytrý a učenlivý hafik. Jako správný kluk si vybírá s kým bude nebo nebude kámošit, ale fenečky má rád všechny. V dočasce bydlí i s morčetem, které bez problémů toleruje.
Jerry je zlatíčko, andílek, opravdu milý kámoš, kterého provází smůla.
S čistotností Jerry problém nemá, venčit se chodí na zahrádku, umí si i říct. Na vodítku trochu táhne, ale nic, co se nedá zmáknout a není se čemu divit, když žil léta v kotci. Pejsek se maximálně přizpůsobí svým majitelům a je velmi empatický, vycítí, když je Vám ouzko a jste nemocní, velmi jemně a chápavě s Vámi sdílí Vaše trampoty. Jerrymu by se líbilo bydlet s fajn lidmi v klidnějším prostředí, mohou být i starší, ideálně v domku se zahradou nebo dvorkem, kde by ho nezlobily malé děti. Takže najaká mladší babička by se mu moc hodila, nebo klidnější pár, s fenečkou ve výhodě. Jerrýsek je fajn parťák, zaslouží si dobrosrdečné majitele, které bude respektovat a vnese radost a sluníčko do Vaší mysli.
Jerry je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Do adopce půjde na adopční smlouvu s poplatkem.
Dočasky De De.Info 602 259 705, 608 542 000, dominikav1@seznam.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:608 542 000
Lokalita: Praha (101 00)

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Fotografie:

Další podobné inzeráty: JERRY - Pyrenejský ovčák x drobný kříženec - kastrovaný pes, 6 let.

Daruji

Daruji

Daruji , díky alergii naší malé dcerušky, do dobrých rukou dvě fenky kříženců ...

NO

NO

podam NO psa NAR. 24. 7. 2016 z rodinnych a zdravotnich problemu. . . . . je zvy...

Cena: 2 500,-

TOPlist