K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Jorkr

Cena: 300 Kč

Plemeno: jezevčík

V útulku pro pejsky v Rožnově pod Radhoštěm máme nový přírůstek, tohoto krásného cca dvouletého chlupáčka, dostal jméno Jork. Jedná se o křížence jezevčíka na vyšších nožkách, ale drobný. Má každé očko jinak zbarvené a svým pohledem si získá každého.. je hotový originál :). Jork si pravděpodobně dosud nic moc hezkého nezažil, je moc hodný ale bojí se lidské ruky, teprve se osměluje a zvyká si na to, že ruka nebije ale také hladí. Jakmile pochopí a uvěří, že to s ním myslíte dobře, uvidíte sami, že se z něho vyklube velice vděčný pejsek..určitě bude skvělým kamarádem. Dáme ho ale pouze do dobrých rukou hodným lidem, kteří ho nikdy neopustí ani mu neublíží. Ideálním domovem by pro něj byla zahrádka s přístupem dovnitř, ale měl by zvládnout i byt.

Pokud Vás Jork zaujal, můžete se za ním přijet nezávazně podívat do útulku a vzít si jej na procházku. Ideální je přijít už z kraje otevírací doby ve 12:00 hod, protože se může stát, že přijdete a pejsci budou někde s venčiteli na procházce.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:605416164
Lokalita: Rožnov pod Radhoštěm (756 61), okres Vsetín

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Jezevčík

Jezevčík hladkosrstý

Jezevčík hladkosrstý

Jezevčík hladkosrstý Nabízím štěňátka jezevčíků, bez PP, rodiče u nás k vidění, ...

Cena: 3 500,-

Prodám fenku jezevčíka

Prodám fenku jezevčíka

Prodám fenku čistokrevného dlouhosrstého jezevčíka. Má 4 Roky, jmenuje se Beti ...

Cena: 3 000,-

TOPlist