KARLÍČEK - Jezevčík x Teriér 8 kg - kastrovaný pes 4 roky.

Kája je ukázkovým příkladem jezevčí a teriéří povahy a temperamentu. To VY si musíte získat jeho důvěru a přízeň, pak bude navždy váš, oddaný a nejvěrnější přítel.....

Karel je nalezenec, z jeho počátečního chování usuzujeme, že byl trestán a bit, je proto třeba, aby budoucí páníček měl s výchovou takových pejsků zkušenosti, byl ve výchově důsledný, zároveň však láskyplný a trpělivý. Zpočátku Karel reagoval na manipulaci vrčením a oháněl se zuby, neváhal cvaknout, prostě se jen bránil, nevěděl, že to s ním MY myslíme dobře. Po pár dnech v dočasné péči se uklidnil, zkrotl a je z něj mazel a závislák na člověku.

Doma bude s vámi velmi šťastný, je to stoprocentně čistotný kluk, doma nic neničí, ale o samotě všem sousedům na vědomost dává, že je sám a opuštěný :).

Vhodný nejlépe jako psí jedináček, maximálně k malé fence typu čivava, s těmi se rád kamarádí a hraje. Ke kočkám by po seznámení mohl jít taky. Potřebuje ovšem jasné a názorné vedení, člověka, který si je jistý sám sebou.

Z povelů toho moc nezná, ale je to chytrý kluk a učení, hlavně, pokud máte plné kapsy dobrůtek, mu jde rychle. Karel není vhodný do rodiny s malými dětmi, větší puberťáky naopak uvítá.

Karlíček je vykastrovaný, naočkovaný, načipovaný, odblešený a odčervený, domů půjde na adopční smlouvu a za adopční poplatek.

http://spolek-katy.cz/

Spolek Katy s.z.
602 792 704
jaroslavacejnarova@seznam.cz

ID: 15640595 Naposledy upraveno 01.08.2020 v 08:33

602 792 704
Trutnov (541 02)

Odpovědět na inzerát

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Další podobné inzeráty: psi a štěňata