K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Keeshond / vlčí špic prodám štěňata s PP po kvalitních rodičích


Plemeno: německý špic


Keeshond / německý špic vlčí - prodám kvalitní štěňata s PP s předpokladem špičkového exteriéru - keeshondi s bohatou srstí, mohutnými hlavami, širokými čumáčky, robustní kostry, perfektní, bohaté osrstění. Stříbrní veselí "medvídci". Předpoklad vynikajících, nebojácných povah, předpoklady do chovu a na výstavy i jako skvělý hlídač a rodinný společník. Fenky po dobré matce i babičce - plodné, skvělé mámy ideální pro chov. Velice líbiví, elegantní a nenároční psi upoutají na první pohled impozantním vzhledem. Štěňata jsou po velice kvalitních rodičích zahraniční krve, zdravotně vyšetřených ( DKK, DLK, LP) , štěňata jsou PHPT geneticky negativní. Všechna štěňata budou očkovaná, s PP, mikročipem, EU petpassportem, kupní smlouvou, chovatelským servisem k odběru v lednu 2017.
Vlčí špicové / keeshondi jsou vynikající, ostražití hlídači vhodní k dětem i zvířatům. Nejsou uštěkaní a nemají sklony k toulání. Lehce vychovatelní a dobře ovladatelní psi střední velikosti vhodni i pro začátečníka či ke starším lidem. Vhodní je všem psím sportům. Keeshond / vlčí špic je veselý, nenáročný, inteligentní pes vhodný do rodin s dětmi i jako společník a perfektní, nebojácný, pozorný hlídač. Má bohatou srst, která není náročná na údržbu, stačí občas vyčesat. Velice učenlivý, přizpůsobivý, nekonfiktní, není agresivní, líbivý, bystrý pes veselé povahy. Může být chován celoročně venku. Zdravý, otužilý, bezproblémový, dlouhověký pes. Rozený hlídač domu a dvoru, ochránce rodiny a domácích zvířat. Bezpečně ohlídá Váš dům i zahradu. Skvělý, veselý společník pro celou rodinu i dětem i domácím zvířatům. Postrádá lovecký pud. Jako příkladný hlídač se drží u domu, neutíká.. Čiperný a hravý kamarád k dětem.
http://re-janmoravia.webnode.cz

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:739965050
Lokalita: Ostrava (717 00)

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Německý špic

Německý špic

Německý špic

Prodám německého špice maléého. Narozeny 12.11 2017. K odběru budou koncem Prosi...

Cena: 3 000,-

Německý špic malý

Německý špic malý

Prodám Němcké špice malé. Narodily se 12.11 2017. K odběru kocem Prosince.

Cena: 3 000,-

TOPlist