GUSTAV a FRANKIE - Buldoček x Čivava - kastrovaný pes 3- 5 let.

Milí, ale ještě trochu nedůvěřiví kluci, kteří konečně poznávají život mimo klec :-)

Tito dva kluci pochází z tzv. "množírny" a lidskou lásku ani běžné psí radovánky nikdy nepoznali. Za dobu pobytu u nás však ušli veliký kus cesty - užívají si pobyt venku, pochopili, že lidé jsou fajn (i když vůči cizím se zatím ještě chovají odtažitě). Také se zbavili svých zdravotních neduhů, dostali se do dobré kondice a jsou tak plně připraveni se začít zabydlovat v nových milujících i trpělivých rodinách. Hlavně z Frankieho (s tmavýma ušima) se vyklubal zvědavý vstřícný chlapeček, kterému k dokonalosti chybí už jen ten milující domov...

Od svého narození žili jen a pouze v kleci, měli tedy zpočátku i u nás tendenci vykonávat potřebu jen pod sebe. Za pár týdnů udělali velký pokrok, ale přesto nemůžeme slíbit, že budou v novém domově od první chvíle spolehlivě čistotní. A to i proto, že změna prostředí vždy znamená stres a stres vyvolává nečistotnost. Nicméně ti z jejich souputníků, kteří už se v nových rodinách zabydleli a získali pevnou půdu pod nohama i pocit bezpečí, zvládli hygienu prakticky na jedničku během velmi krátké doby. Tedy bude hodně záležet na novém majiteli, jak rychle se na něj prcek nafixuje a začne spolehlivě respektovat běžná pravidla soužití s člověkem.

Prosím nečekejte úplně bezproblémové psíky, ale oba mají velký potenciál se jimi při trpělivém a důsledném vedení stát a poté získáte tu nejoddanější psí duši, jakou si jen můžete přát:-)

Očkovaní, ošetření proti všem parazitům, čipovaní, KASTROVANÍ, zoubky vyčištěné ultrazvukem, dnes už ve velmi dobré kondici:-)

Adopční poplatek: 3.350,-Kč

Kontakt
+420 774 706 026
adopce@home4pets.cz

ID: 13564605 Naposledy upraveno 02.06.2018 v 11:34

Další podobné inzeráty: Francouzský buldoček

Francouzsky buldoček

Stenata buldoku bez pp, kompletne naockovane a pravidelne odcervovane. Zdrava, v...

Cena: 8 000,-

Francouzský buldoček

krásná štěňátka bez PP, 9 týdnů stará, jsou připravená odejít do nového domova....

Cena: 9 000,-