K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Kočička KŠANDA: Svůj nový domov si budu hlídat

Cena: 10 Kč

Plemeno: evropská krátkosrstá kočka

Dobrý den, jsou mi dva roky a dostala jsem jméno Kšanda. Po svém narození jsem spoustu měsíců žila volně venku. Někteří lidé si myslí, že takové kočky jsou šťastnější, protože mají "svobodu". Nevěřte tomu. Ta "svoboda" je draze vykoupená. Stálý hlad, žízeň, zima, halda všelijakých nebezpečí, např, psi, auta,zlí lidé, a všelijaké nástrahy, které Vás mohou stát život. To je příklad pootevřeného sklepního okýnka, kam vlezete ve snaze se ohřát. A najednou někdo okno přibouchne a z vězení už se nikdy nedostanete... Neléčené nemoci a úrazy bez jakékoliv pomoci... Ještě teď je mi z toho úzko. Pár měsíců už přebývám v útulku a začínám se ohlížet po nějakém domově. I když tady je mi dobře,na lidi kolem jsem si zvykla a jsem v pohodě a ven na ulici už bych v žádném případě nechtěla! Cizích lidí se však pořád hodně bojím, pořád nevím, co si o nich myslet.Takže když si někdo přijde vybrat kočičku, raději se schovám a ani nedutám. Návštěva mě ani nezahlédne a tak si mě zatím nikdo nevybral. Ale pak mě to mrzí- vždyť mít svůj domov bych moc chtěla, i ve spaní se mi o tom zdá. Mít svůj pelíšek, mističku s jídlem a svého člověka na mazlení. A tak si umiňuji, že příště se nechám vidět. Jenže příště se pro jistotu zase schovám.Ach jo.
Ale jinak jsem pěkná, lesklá, prý jsem krasavice. Ráda se kamarádím se všemi kočičkami, jsem zvědavá, kromě lidí se nebojím ničeho, dokonce ani luxu ne! Říkají o mne, že jsem velice bystrá. A taky trochu mlsná a tudíž úplatná- na dobrůtku se nechám nalákat. Tak- po tom všem- nabídne mi někdo taky domov? Jsem zdravá jako ryba, očkovaná, kastrovaná a velmi čistotná. Moji budoucí páníčci by měli mít dost trpělivosti při mém zvykání a neměli by po mně chtít, abych byla z dne na den mazel. Na mne se musí pomalu.. Uvítala bych doma dalšího kočičího kámoše nebo kámošku ( asi bych se rychleji adaptovala) a ráda bych měla nějaký výběh ven. Toulat se nebudu, jsem velmi opatrná a nerada bych o svůj nový domov přišla. Zkusíte to se mnou? Prosím!
www.azyl-kocourkov.estranky.cz, email:cetlova@azyl-kocourkov.cz, tel.602253185

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:602253185
Lokalita: Doubravčice (282 01), okres Kolín

Všechny inzeráty uživatele

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Kočička KŠANDA: Svůj nový domov si budu hlídat

Darujeme kočičku

Darujeme kočičku

Do dobrý rukou darujeme 6 měsíční mourovanou kočičku. Je to nalezenec, ale je ...

Kocourek TAČÍK

Kocourek TAČÍK

Tohle jsem já, Tačík. Je mi teprve jeden rok a narodil jsem se v jednom ze skl...

Cena: 10,-

Kotata

Kotata

Darujeme do dobrých rukou asi ctyrmesicni kotatka, dva kocourky a dve kocicky. ...

Kočička MAŘENKA

Kočička MAŘENKA

Jsem dvouletá číča a jmenuji se Mařenka. Moje bývalá panička už se o mne nemohla...

Cena: 10,-

TOPlist