Kříženec bígla Shelby

Cena: 2 000 Kč

Shelby je roční pejsek, kříženec bígla. Je to štíhlý elegán, barvou typický bígl tricolor, postavou a velikostí spíš menší ohař.

Shelby patří k těm pejskům, kteří nezažili nic špatného, jenom zatím neměli štěstí na ten správný domov. Je to citlivý, mazlivý kluk, závislý na svém páníčkovi. Nezvládá samotu, zanechán osamocen štěká, vyje, škrábe na dveře, ničí věci… (důsledek špatně vedené nedůsledné výchovy). Není proto vhodný do bytu, ani jako venkovní pejsek pouze na zahradu. Jedině do rodinného domku s přístupem dovnitř, do pelíšku u gauče či na přímo i na gauč. Bude šťastný pouze tam, kde bude členem rodiny.

Je to mladý psí klučina, sotva odrostlé štěně. Hezky umí sedni, lehni a pac. Je plný energie, hodinovou procházku spolkne jako malinu. Vůči novým lidem je malinko opatrný, ale ta opatrnost rychle mizí úměrně s přísunem pamlsků. S pejsky se snáší bez problému, miluje společné běhání a skotačení. Prostě fajný, společenský a nekonflitkní psí mlaďoch. Dobře snáší jízdu autem i manipulaci u veterináře.

Pro Shelbyho hledáme trpělivého člověka, který mu dopřeje dostatek pohybu a vyžití,a který má dobré podmínky na to, aby ho postupně naučil samostatnosti a občas přivře oko nad rozkousaným pantoflem či uloupenou vařečkou. Ideální by byla laskavá rodina se spíše staršími dětmi nebo mladí aktivní lidé. Velice vhodný by byl psí kámoš podobného věku. Odměnou za to všechno bude jeho nekonečná oddanost.

Na svůj domov čeká v Pržně u Frýdlantu n. Ostravicí (v Beskydech). Je zdravý, očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný, má Pet Pass.

Adopční poplatek pro MS spolek na ochranu zvířat činí 2000 Kč.

V případě zájmu si prosím napište o zaslání adopčního dotazníku na katarina.zilova@gmail.com, v případe dotazů volejte: +420 776 388 366.

ID: 15987574 Naposledy upraveno 17.10.2020 v 22:46

776 388 366
Pržno (739 11), okres Frýdek-Místek

Odpovědět na inzerát

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: psi a štěňata