K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


KUBA - Jezevčík x Retrívr 18 kg - kastrovaný pes, 7-8 let


Plemeno: jezevčík

Kuba je pes gaučový a mazlivě drbací, zpočátku trochu opatrnější. Doma je moc hodný, čistotný, miluje balonky a i když umí být paličák, neb jezevce v sobě nezapře, je to mazel, který rychle roztaje a tetelí se blahem, když ho drbete na bříšku. Na seznámení Vás oštěká a pak už je kámoš až za hrob, za piškot ještě dál. Je to kus chlapa, co umí na vodítku zapřáhnout, po zvyknutí si, je poslušný i na volno.
Fenečky má Kubík rád, psí kluky už méně, na vodítku jim pěkně nadává a i jinak je to upovídaný pejsek, který Vás upozorní, když se něco děje kolem. Proto bychom preferovali bydlení v domečku se zahrádkou nebo v bytě, kde si může zaštěkat. Doma jinak vydrží sám bez problémů. Je veselý a rád si hraje, není to žádný lenoch, i když poležením na gaučíku nepohrdne. I když Kuba není junior a minimazlík do kapsy, je to hodný kluk, jen zakotvit u někoho, kdo ho bude mít ve svém srdci napořád. Kubíček již podruhé přišel o své majitele, první se ho zbavil, druhý bohužel musel, ač by nechtěl za nic na světě žít bez něj.
Zamilujte si jezevčího krasavce, vytvoří s Vámi pouto, které jinde nepoznáte.

Odčervený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy s poplatkem.
Dočasky De De z.s. Praha
Info dočaskářka Sandra 603 336 261 nebo 602 259 705, dipu@seznam.cz

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:603 336 261
Lokalita: Praha (100 00)

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Jezevčík

TOPlist