LABRADOR - černá štěňata s PP

Cena: 18 000 Kč

máme černá labradoří štěňátka s PP
J.CH, CHAMPION CZ Q.Kleopatra z Českomoravské vysočiny
& GCh. SK, JCh. CZ Alaric Eden loci se stali rodiči černých štěňátek. Oba rodiče zdravotní testy negativní, milé přátelské povah, kontaktní vůči lidem, ostatním psům, zvířatům...
Toto spojení bylo pro mne srdeční záležitostí, poslední vrh mimořádné fenky a Alarica, který je otcem naší Justýnky - DKK, DLK, OCD ramen vše 0/0.
V naší CHS máme 2 dcery Kleopatry+ vnučku Mínu, všechny mají též kyčle+lokty 0/0, výborné a typické povahy pro labradory, nekonfliktní...přátelské, vášnivé aportérky, milovnice vody...Více informací Vám ráda poskytnu na :

tel.777 300 955 , zcmv@email.cz
www.zceskomoravskevysociny.estranky.cz
s NOVÝMI RODINAMI UPŘEDNOSTŇUJEME OSOBNÍ SETKÁNÍ, ať víte kde naši pejskci žijí, jak a kde odchováváme štěňátka, a rádi poznáme budoucí majitele .

" MÁTE-LI ÚMYSL " mít psa pouze v kotci, nepište,nevolejte ....ano jsem pro mít psa v době práce na terase, voliéře, kotci, ale jen na nezbytnou dobu ...
Labrador je pes rodinný, společenský, pracovní, nemůže být bez svých členů rodiny, strádal by ...ano budete mít chlupy i v ledničce, ale o to bude šťastnější ....ten pocit když se vracíte z práce a ta jejich radost, že vás vidí, to nenahradí nikdo a nic!

Labrador je ten kdo se raduje z bláta, vody, lesa, gauče, pohledu do ledničky ...tam kde jste s ním!
Pokud máte zájem o kamaráda, člena rodiny, pracovního parťáka ... ráda Vám poskytnu více informací , rad, postřehů.

ID: 15325967 Naposledy upraveno 09.10.2019 v 11:33

777300955
Dolní Město (582 33), okres Havlíčkův Brod

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: Labradorský retrívr