LETTY - kříženec 7 kg - kastrovaná fena 2 roky.

Neuvěřitelně láskyplné rozkošné stvoření se spoustou temperamentu a chuti do života:-)

Letty se k nám dostala v pokročilém stádiu těhotenství, a tak jsme jí poskytli místo v pěstounské rodině, aby se nejdřív postarala o své potomstvo. To v těchto dnech vylétlo z hnízda do svých vlastních rodin, a tak konečně bude mít Letty příležitost se věnovat jen a pouze sama sobě, samozřejmě ve společnosti své skvělé pěstounky. Je to potenciální závislák, zbožňuje své lidi, vyhledává společnost dětí, uvítala by i psího kamaráda podobného založení ke společným hrám. Jinak má ale terriéří tendenci lovit, takže nějací drobnější domácí mazlíčci by s ní asi neměli pohodový život. I venku, kde nadšeně lítá jako střela, je potřeba její nutkání se za vším živým rozeběhnout, trochu krotit:-)

Určitě hledáme člověka (nebo ještě lépe početnější rodinu s dětmi) sportovně založené, kterým není proti mysli trávit na toulkách přírodou co nejvíc času, zkusí s ní třeba i agility nebo jiný sport, kde svou energii může využít. Kteří také přibalí jejích 7 kg s sebou na dovolenou, na návštěvu, na jakýkoliv výlet... a nebude ji nechávat dlouhé hodiny či dokonce dny samotnou jen s krátkými procházkami kolem bloku. Její společenská milující duše i atletické tělíčko s geny teriéra by tím velmi trpěly.

Očkovaná, ošetřená proti parazitům, čipovaná, během 2 týdnů i KASTROVANÁ, připravená zapadnout do své vysněné a hlavně doživotní lidské smečky:-)

Adopční poplatek (vč. kastrace): 4.350,-Kč

Kontakt: +420 774 706 026
adopce@home4pets.cz

ID: 14281466 Naposledy upraveno 06.12.2018 v 20:17

+420 774 706 026
Praha 10 (100 00)

Odpovědět na inzerát

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Další podobné inzeráty: psi a štěňata