LINDA - Německý ovčák x kříženec 25 kg - kastrovaná fena 4 roky

Křehká, něžná, citlivá duše, která čeká na svoji první šanci normálně žít.... Submisivní, opatrná, ale taky zvědavá a procházkově-výletovací

Linda prožila dva roky prakticky nonstop zavřená v kotci. Bez lásky, pohlazení, socializace, kontaktu s okolním světem... pak se dostala do útulku. Naprosto zlomená, bez nejmenší chuti žít. Ke kotci přibyl výběh a o víkendech občas návštěvy. Nepatří nikomu a pořád funguje v módu "nevím a čekám".... Na spřízněnou duši, vyrovnaného člověka, který bude první, kdo jí bude milovat, komu na ní bude záležet a kdo se bude radovat spolu s ní, až si poprvé bude hrát s hračkami, až si poprvé řekne o pohlazení, až bude radostně vyskakovat při hře, až bude normálně žít. Doteď neví, jaké to je, protože to nezná, protože to neumí, nic z toho nepoznala a neví, že se z tisíce možných věcí má radovat, že tak to psi dělají. Potřebuje stokrát obejmout a pohladit a zažít laskavost, péči, pozornost, hru, než zjistí, že je to fajn. Může to trvat týdny, měsíce... Zatím nedostala šanci a takhle žije 4 roky. Už nikdy z ní nebude sebevědomý pes, který s hlavou nahoře bude všude první, ale může z ní být absolutně šťastný, vděčný a milující pes, který bude všude hned za Vámi :)

Když jí dáte postroj, ztuhne a neví, co čekat, ale na procházce je neuvěřitelně spokojená, procházky jsou cestou z jejího uzavřeného světa do všeho nového, krásně si vykračuje, sleduje svého člověka, netahá a naprosto ohromená vším okolo jde tiše vpřed.

Když za ní přijdete do výběhu, zvědavost v ní vítězí a dokáže si i příjít pro pamlsek, nechá se pohladit a čeká, co bude.

S námi ani neměla čas přemýšlet, co po ní chceme, protože jak přišla, tak jsme jí dali obojek, vodítko, vysadili na podstavec a začalo se fotit. Znala nás pár minut. Selfie zatím nejsou její silnou stránkou, ale pózovat zvládla nádherně a dokonce na pár chvil i s úsměvem. Není ztracený případ. Je jen zapomenutá.

Hledáme pro ni velmi vyrovnanou a tolerantní rodinu, éterickou bytost, která ví, že Láska dokáže zázraky. Bez stresu, v harmonii a klidu. Rodinu bez ostatních zvířat, nebo s větším, vyrovnaným, pohodovým psem, který bude Lindě oporou a parťákem, který jí vtáhne do života a snáze ji naučí si hrát a relaxovat na sluníčku a to vše, co už dávno měla umět ....
Očkovaná, odčervená, čipovaná, kastrovaná, 25 kg.

Na svoji první rodinu v životě čeká pouhé dvě hodinky autem od Brna....
OZ Dog Azyl Veľký Meder, Slovensko.
Kontakt: +421905114240 - pouze sms
dogazyl@azet.sk

ID: 15743933 Naposledy upraveno 05.08.2020 v 13:57

+421905114240 - pouze sms
Slovensko

Odpovědět na inzerát

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Další podobné inzeráty: Německý ovčák