MARGOTKA - Pinč x kříženec 8 kg - kastrovaná fena 8 let.

Andílek s velkými kukadly.....

Mazlivá, přátelská, zvědavá jako opička, vše ji zajímá, všude chce být s vámi, neustále je vám v patách, ať vaříte oběd, lenošíte na gauči nebo pracujete na zahrádce. Tam je s ní mimochodem velká legrace, bere vám z pod rukou úrodu a odnáší si ji na svá tajná místa :D

Doma zvládá bydlení levou zadní, je čistotná, není uštěkaná, nic neničí. Preferujeme bydlení v domečku se zahrádkou, Margot totiž nijak nevyžaduje procházky, miluje šmejdění po zahradě a dění za plotem, to ji ke štěstí stačí.

Ke psům, kočkám, dokonce i slepicím je přátelská.

Nehodí se k malým dětem, protože hůře slyší, takže nepředvídatelný dotek je pro ni stresující. Margot je velmi vnímavá a citlivá, rozumí vám bez toho, že by jste na ni museli zvyšovat hlas, prostě vytuší, co se po ní chce a velmi ráda to vykoná.

Noví páníčci musí být zprvu trpěliví, musí poskytnout Margotce čas se aklimatizovat, sžít se s novou rodinou a novým prostředím, je to báječná fenka s výjimečnou povahou a stojí za to si počkat, až si na vás zvykne a otrká se.

Margotka je kastrovaná, očkovaná, čipovaná, odčervená, odblešená, má degeneraci mitrální chlopně, což ji absolutně v ničem neomezuje. Doživotně bere léky na srdíčko a kdyby jste ji je náhodou zapomněli podat, sama se upozorní - vyštěká si je :). Léky stojí cca 600 Kč měsíčně a spolek, pod kterým Margotka hledá domov, nabízí spoluúčast na jejich financování.

Tak se ničeho nebojte, vyťukejte toto telefonní číslo na svém mobilu a domluvte si třeba návštěvu: 774 539 957

ID: 15777850 Naposledy upraveno 22.07.2020 v 08:18

774 539 957
Uherské Hradiště (686 01)

Odpovědět na inzerát

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Další podobné inzeráty: psi a štěňata