MATĚJ - kříženec 8 kg - pes 7 let.

Ahoj, jsem Matěj a moc toho zatím neumím, moc toho neznám, nikdo nic neukázal, nikdo mě nic nenaučil. Ale bacha, jsem moc chytrý a učenlivý. Jezdím na výlety autem. Už jsem se i koupal. Denně na mě v útulku stojí lidi fronty, abych s nimi šel ven.
Mám o dost radši chlapy, než ženský. Nevím proč, ale ty fousy, kšiltovky, svaly, to se mi prostě líbí - mám zkrátka s chlapama co probrat. Jsem trochu přísný a jiskra nepřeskočí jen tak u každého. Nechám se drbat, vlezu vám na klín, kouknu jak vám žena uvařila kafíčko, kouknu vám do mobilu, co si prohlížíte, ale nejsem žádná vlezdoprdelka.

Nikde doma neznačkuji, ale byl bych rád za domek se zahradou, spaní doma. Na vycházku chodím i se psím šéfem Katem, ale asi bych měl pána raději pro sebe. Přesto, že mě venčí hodně velkých dětí, ví že mě nemají mazlit, pusinkovat, mačkat a podobně, já na to prostě nejsem. Hodím se zkrátka do rodiny bez dětí.
Kdyby se našel nějaký opuštěný chlapák, co by mě vyvezl na ryby nebo do lesa na šišky, jéé nebo v pátek na pivo do hospody, to bych byl rád. Chci si užívat toulky přírodou, to mi prostě do teď nebylo přáno.
Byl jsem na krevním rozboru, no paní doktorku jsem chtěl sežrat, ale říkala že jsem naprosto zdráv a můžu jít do světa. Musím se té krásce omluvit, ale komu by se líbilo píchání do packy.


Takže, pokud je ti smutno, napiš šéfce něco o sobě a jaký domov mi nabízíš na Gabrielka333@seznam.cz a my se ti ozveme. Ale někdy jí to trvá i 2..4 dny, než mi to přečte. Musím si to rozmyslet, a pak se ozveme.

S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčerven, Bravecto proti parazitům, načipovaný)
Kontakt: 724583768
Psí útulek U Šmudliny Tachov-Vítkov

ID: 16543407 Naposledy upraveno 22.09.2021 v 08:17

zobrazit telefon
Tachov (347 01)

Odpovědět na inzerát

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Další podobné inzeráty: psi a štěňata