MIREČEK - Knírač x kříženec 17 kg - pes 7- 8 let

Říkají mi Mireček, jsem úplně vobyčejnej černej vořech a nikdy jsem si nemyslel, že by na tom mělo být něco špatnýho. Až do chvíle, kdy jsem viděl, kolik mých kamarádů z útulku už našlo domov a já pořád čekám v útulku na toho svého pána a nic. Víte, on je to hroznej pocit, nakonec si začnete myslet, že prostě nejste dost dobrej nebo dost hezkej nebo dost mladej.

Já byl taky kdysi malé černé roztomilé štěňátko, ale jako dospělej vyrovanej pes už jsem se asi nikomu nelíbil.
Jsem v útulku už 3 a půl roku, to je 1305 dní!!! Dokážete si to představit? Ty dny jsou celkem stejný, takže to uteklo. Ale nechtěl bych, aby mi tahle rychle utekl zbytek života.
Je teda pravda, že tety v útulku jsou fajn, mají mě moc rády a prý jsem oblíbenec všech lidí, co chodí do útulku venčit. Ale to víte, doma je doma.


Já teda vím, že zrovna já si moc vybírat nemůžu, ale kdybych moh, tak bych chtěl pánečka, co se mnou bude chodit hodně na procházky. Ty mám totiž strašně rád. Už jsem totiž jednoho pánečka měl, ale tomu se moc chodit nechtělo a já se pak začal venčit sám. Možná na to nevypadám, ale jsem docela dobrý skokan a hledač děr v plotě. Ale jen když se nudím a nikdo se mnou nechodí ven. A taky jsem občas trochu hlava dubová a chce to někdy dávku trpělivosti. Proto mě nikdo nechce?

Jsem alergický na traviny. To znamená, že se nesmím válet ve vysoké trávě, jinak mi naskáče svědivá vyrážka 🙄

http://www.olomouckyutulek.cz/kontakt/

Pokud se vám líbím a chtěli by jste se mnou sdílet jednu domácnost, volejte, pište tetám do útulku: 604 307 165 nebo olomouc.utulek-loz@seznam.cz

ID: 15527896 Naposledy upraveno 05.06.2021 v 10:46

604 307 165
Olomouc (779 00)

Odpovědět na inzerát

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Další podobné inzeráty: psi a štěňata