Moana

Cena: 3 000 Kč

Věk: 2 lety
středně aktivní, vhodná do rodinného domu i do bytu. Má ráda lidi, je přátelská. Má ráda procházky, těší se když se může vyběhat. Je v kotci se pejsky a fenami stejného vzrůstu, dobře si s nimi rozumí, kromě situace při krmení, všechno jídlo by chtěla sníst, chrání misku před jinými. Doporučujeme ji do rodiny kde už pejska měli, do rodiny s dětmi i k seniorům.
Adopční poplatek: 3000 Kč,-
Moc děkujeme za důvěru, kterou v nás vkládáte při hledání Vašeho čtyřnohého parťáka.
Pejsek se momentálně nachází ve slovenském útulku. Je možný převoz do Brna či Prahy. Adopční poplatek 3000 Kč,- zahrnuje očkování, čipování, odčervení, EU pas, cestu do ČR (pokud si pro psíka dojedete sami na východ Slovenska, je adopční poplatek nižší o náklady na cestu, tedy 2500 Kč), u dospělých psů kastraci.
Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy, u štěňat kastrace ve vhodném věku.
Snažíme se být maximálně transparentní a proto Vám nyní rozepíšeme všechny základní úkony, které se s pejsky dělají a jejich ceny. I tak cena adopce nedosahuje ani těchto nákladů. Děkujeme tak všem, kdo nám pomáhají a snaží se udržet útulky nad vodou. Minimálně 1x očkování po 12 eurech, čip 10 eur, kastrace podle váhy a pohlaví 30 až 80 eur, EU pas 12,5 eur, jeden transport od nás jen do Česka s dodávkou a šoférem je 260 eur (cena za jednoho psa se odvíjí od počtu psů při převozu, průměr je tak 50 eur/pes). Sečteno a podtrženo se jedná o čisté náklady ve výši minimálně 170 EUR, což je cca 4 500 Kč. A to nemluvíme o granulích, dalších veterinárních zákrocích, které jsou bohužel u většiny psů z ulice a osad.
Trasa je většinou - východ Slovenska - Brno - a polovina cest i Praha.
Kontakt: 0918 799 176
email: pomocpsikomvychod@azet.sk

ID: 16930369 Naposledy upraveno 26.07.2021 v 09:58

Další podobné inzeráty: psi a štěňata