Pejsek knírač malý pepř a sůl s PP ChS. Tarr- Winn

Cena: 25 000 Kč

Ihned k odběru! Malá rodinná chovatelská stanice Tarr-Winn nabízí štěňata malých kníračů pepř a sůl nar. 11.4.2019. Po zrušení rezervace ze strany chovatele nabízíme pejska.
Klademe velký důraz na milující páníčky! Štěňátka jsou ze zahraničního, kvalitního a perspektivního spojení s předpokladem vynikajícího exteriéru a pracovních povah. Vhodné k výstavám, k výcviku a k chovu, anebo jen jako luxusní společník, pro radost.

Matka: Gaga Lady Astronaut-zdravotní vyšetření: DOV,MC, MAC - negativní Výstavy: GRANDŠAMPION CZ, ŠAMPOIN CZ, KLUBOVÝ ŠAMPION, JUNIOR ŠAMPION CZ, KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION Závody: VÍCEMISTR ČESKÉ REPUBLIKY KNÍRAČŮ ZMP1 2013, 1.MÍSTO MR KNÍRAČŮ ZMP1 2014, 1.MÍSTO MR MALÝCH PLEMEN ZMP1 2014, MISTR SVĚTA FCI DRUŽSTEV 2016, MISTR ČR KNÍRAČŮ ZMP2 2017, VÍCEMISTR SVĚTA FCI DRUŽSTEV 2018, MISTR ČR KNÍRAČŮ ZMP2 2018 Zkoušky: ZZO, ZZO1, ZZO2, ZZO3, ZOP, ZMP1,ZMP2, ZMP3, BH, ZZZ, FPr1, FPr2, FPr3, ZMMP,ZPS1, OB-Z, RH-FLE, ZM, FH1, FH2 Máme štěstí, že naše JCh.CZ, Ch.CZ, G.Ch.CZ Gaga Lady Astronaut se v současné době může jako jediná fena malého knírače pyšnit titulem Mistra světa FCI družstev 2016, Mistra republiky KCHK 2017, Mistra republiky KCHK 2018, 2. místem na MS FCI družstev 2018, Účastí na MS ISPU IPO-FH 2018 dále je několikanásobnou vítězkou závodů. Ve svých sedmi letech má splněno 20 zkoušek včetně nejvyšší ZMP3, zkoušky jsou všestranné, obedience i záchranářské. Zároveň je v exteriéru Grandšampionkou České republiky, Šampionkou České republiky, Klubovou Šampionkou České republiky, Junior šampionkou České republiky a Klubovou Junior šampionkou České republiky.
Otec: Timanfaya de Marlango- zdravotní vyšetření: DOV,MC – negativní Výstavy: INTERŠAMPION, JUNIOR ŠAMPION H, CZ, SK, A,, ŠAMPION H, CZ, SK, PL, A Otcem našich štěňátek je I.Ch.,JCh.SK, CZ, AUT, HUN, Ch. SK, PL, CZ, HUN Timanfaya de Marlango (TIM). Jedná se o Španělského psa s výborným rodokmenem, který zatím v ČR ještě nebyl do chovu použitý. Tim je nádherný mohutný pes s jasně samčím výrazem a vyrovnanou sebevědomou povahou. Tim se pyšní mnoha vítězstvími na poli výstavním což dokazují jeho tituly: Interchampion, Šampion Slovenska, Polska, České republiky, Maďarska, Rakouska, Junioršampion Slovenska, České republiky, Rakouska, Maďarska. K tomu všemu Tim získat ocenění jako: Juniorský ISPU vítěz, Klubový juniorský vítěz A+H, Century winner, Alpenwinner, 19xCACIB, 22xBOB, BIS junior 2, 2x BIS junior 3, 2xBIG 3, BOG 4, 2xBIG 2, BIG 5, BIS 2....

Štěňátka jsou při odběru odčervená, očkovaná a čipovaná s mezinárodním europasem + s balíčkem pro začátek. Štěňátka jsou vychovávaná v rodině, socializované, velice aktivní a nebojácné. Chovatelský servis je samozřejmostí. Bližší info o rodičích a štěňátkách na http://tarr-winn.webnode.cz/ anebo telefonicky, e-mail

ID: 14965332 Naposledy upraveno 20.06.2019 v 17:13

Další podobné inzeráty: psi a štěňata