Pejsek Kulíšek hledá domov

Cena: 1 000 Kč

Kulíškova panička skončila ve vězení a příbuzní nezvládali péči o sedm dětí plus jedno od Kulíškovy paničky v dvoupokojovém bytě a současně docházet venčit pejska do jiného bytu. Na základě žádosti sociálního odboru a příbuzných jsme se pejska ujali.

Kulíšek je cca sedmiletý x zlatého jezevčíka, má silnou nadváhu, musí zhubnout, ale až zhubne, bude z něho nádherný jezevčí kluk.

K jeho povaze:
Je to moc hodný pejsek. Doma čistotný, naučený v bytě. Vůbec neštěká, nic neničí. Jen si leží na svém místečku a čeká, až ho někdo pohladí nebo vezme na procházku. Potřeboval by zhubnout, takže dlouhé a časté procházky by mu prospěly. Na vodítku dost tahá, má radost, že jde něco objevovat. Fenečky má rád, pejsky si vybírá. Nelíbí se mu velcí, kteří mu přijdou nebezpeční, ale zvykl by si. S kočičkama máme vyzkoušeno, že s nimi nemá vůbec žádný problém. Nehoní je, neobtěžuje je.

Je velmi vděčný za společnost člověka, ale není dotěrný a nevynucuje si ji. Pokud si může vybrat, jestli spát v křesle a nebo se stočit na betonovou studenou podlahu v garáži, zato v blízkosti člověka, vybere si ten beton, ale hlavně musí být u svého člověka. Je to klidný, tichý a milý společník. Bude vhodný jak ke starším lidem, tak i k poklidné rodině. Malé děti moc nemusí. Se staršími dětmi je v klidu.

Kulíšek - cca sedm let, jezevčíkoidní chlapeček, nadváha (musí zhubnout), očkovaný, kastrovaný, čipovaný, odčervený.

Na svůj nový domov čeká v Mokrých Lazcích (mezi Opavou a Ostravou), tel. 731 089 709.
Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz
Adopční poplatek 1, 000 Kč.
Více pejsků na FB Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.

ID: 14117511 Naposledy upraveno 12.10.2018 v 16:03

731089709
Mokré Lazce (747 62), okres Opava

Odpovědět na inzerát

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: psi a štěňata