Psí kluci Bruno a Barney hledají své domovy

Cena: 3 300 Kč
Adopční poplatek útulku

Hraví, zvídaví, učenliví, roztomilí psí chlapečci hledají milující domovy, kde dostanou spoustu lásky a zažijí nejedno dobrodružství, a která je nikdy neopustí. Věk cca 3 měsíce, váha 8 kg, v dospělosti budou střední až větší velikost s hmotností kolem 15-20 kg. Kluci se nacházejí v dočasné péči azylu Tail Story nedaleko Brna.
Bruno a Barney jsou poslední z devíti štěňátek, kteří ještě nenašli své doma. Jsou to veselí a zvídaví psí kluci, rádi běhají po zahradě, hrají si a dovádí spolu i s ostatními psími kamarády. Bruno je velký mazel, Barneyho všechno ho zajímá a u všeho musí být jako první. Určitě se hodí do rodiny, ve které nebudou mít prostor se nudit.
Hledáme domovy v rodině, která své mazlíčky bere jako člena domácnosti, bude se jim věnovat a jen tak snadno při prvním nezdaru se parťáka nezbaví. Rodinu, která jim bude věnovat svůj čas a svoji lásku. Hodí se do domku se zahradou, určitě ale s přístupem dovnitř.
Očkovaní, čipovaní, odčervení. Bruno i Barney půjdou do nových rodin po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč.

ID: 14941863 Naposledy upraveno 13.06.2019 v 14:13

773284305
Březina (679 05), okres Brno-venkov

Odpovědět na inzerát

Další podobné inzeráty: psi a štěňata