K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


RONY - Ovčák x kříženec - kastrovaný pes 3 roky


Plemeno: německý ovčák

Rony je moc hodný, mazlivý a hravý rošťák, kdykoliv se otočíte, je tam on, strašně totiž miluje lidskou společnost, žduchá do vás a vyzývá vás ke hře, jemně bere vaše ruce do tlamičky a ukazuje vám, že chce mazlit a drbat :). Rony je mladý a veselý pes, potřebuje pohyb a pevnou, ale zároveň laskavou ruku.....je to velmi inteligentní pes, který rychle chápe, co se po něm chce, takže při troše trpělivosti a dobré vůle budete mít dokonalého psa.

Rony zatím moc nezná povely a tak neví, co se od něj vlastně chce, ale když pochopí, reaguje hned. Se správnou výchovou Vám Rony udělá, co Vám na očích uvidí :-). Musíte si také aspoň zpočátku dávat pozor na své jídlo. To, které je bez dozoru, záhadně mizí :-). Zpočátku je taky tak trochu kníkna, ale až si v novém domově zvykne a zjistí, že Ti co odchází se zase vrací, nechá toho. Donedávna žil v domečku v CHKO, takže se městské civilizace trochu bojí. Ronyho doporučujeme do rodiny s dětmi nad 12 let, je to divoké šídlo a pouze jako jedináčka, pejsky má rád, ale pouze mimo domov, ve společné smečce se snaží řídit a šéfovat. Je velmi temperamentní, chceme pro něj domek se zahrádkou s přístupem dovnitř.

Rony je kastrovaný, očkovaný, odčervený, odblešený a čipovaný.

Více informací o tomto skvělém psíkovi u Moniky na čísle 731 478 867

Tety v akci z.s.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:731 478 867
Lokalita: Slaný (274 01), okres Kladno

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Německý ovčák

německý ovčák - krytí

německý ovčák - krytí

Nabízím krycího psa německého ovčáka bez PP po pracovně vedených rodičích s PP. ...

Cena: 2 000,-

NO štěně s PP

NO štěně s PP

NO štěně s PP vlkošedý pejsek, mohutný, po prac. rodičích, ZVV2, IPO3, FH, UM, v...

Cena: 10 000,-

TOPlist